Завод забезпечить понад сто робочих місць

Ще восени минулого року до Сахутівки приїздили інвестори. Шукали місце, де можна б розмістити невеликі заводи з виробництва паливних пелет. Придивлялися до південних околиць села, побували на колишніх тракторному стані і фермах. Більше не навідувалися у наші краї. А вже влітку до цього ж села прибули інші бажаючі влаштувати свій бізнес. Їм сподобалися мальовничі місця, і вони сказали: «Саме тут, на території колишньої ферми, буде підприємство. Плани не змінимо».

Так і сталося. Згодом у Сахутівці розпочали виконувати перші підготовчі роботи. Головний корпус заводу розміщуватиметься у колишньому тваринницькому приміщенні-тисячнику. Підприємство – деревообробне, але випускатиме не напівфабрикати, як це роблять подібні заводи та окремі цехи. Головний вид продукції – фанера, котра використовуватиметься у меблевій, будівельній та інших галузях. Планується щомісячно її випускати 450 кубічних метрів. Назву підприємство матиме «Фанера Чернігів». Працюватиме на місцевій сировині – береза, вільха, тополя… Частина продукції йтиме на внутрішній ринок, решта – на експорт до Польщі, Німеччини, Литви.
Сахутівка і сусідні з нею села вже тепер потрохи розв’язують проблему безробіття. На майбутньому підприємстві працюють лічені люди молодого та середнього віку. Роботою задоволені і сподіваються, що з пуском цехів, за півроку чи пізніше, матимуть її постійну.
Обладнання завозиться із Донецької області. Менша частина його – у Сахутівці. У великому приміщенні буде сушарка, печі, верстати, лінія… Але це встановлюватиметься та монтуватиметься не тепер, а часом пізніше, коли підшукають фахівців для таких робіт.
Наш район не належить до тих, де розгулює безробіття, особливо у Корюківці. Багато робочих місць забезпечує фабрика техпаперів, два держлісгоспи, інші підприємства. Проте, у ряді сіл, де нема господарств і фермерів – роботу знайти проблематично. А тому новий деревообробний завод допоможе у зайнятості у першу чергу жителям таких населених пунктів, як Домашлин, Сахутівка, Тютюнниця, Костючки, Киселівка… Планується підвезення робітників з Корюківки та інших населених пунктів до місця роботи. Пізніше будуть потрібні високої кваліфікації верстатники з деревообробки, пилорамники, кранівники, пресувальники, водії карів, вантажники, просто різноробочі. Перевага у працевлаштуванні надаватиметься тим, хто тривалий час працював у деревообробній галузі, має відповідну кваліфікацію.

Один коментар

  1. вуж говорить:

    “Обладнання завозиться із Донецької області.” Сепаратисти подарували?

Залишити коментар