Збираємо тепло сердець…

70489702

Є поміж нас багаті й бідні.
Кому що треба, доля не пита.
Та є дві речі всім нам необхідні:
У світі — мир, а в душах — доброта.

У Корюківському районі вже стало доброю традицією проводити різноманітні заходи до Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями, який припадає на 3 грудня.
Корюківський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у співпраці з благодійним фондом «Слов’янський» та державним підприємством «Корюківське лісове господарство» організували для дітей з особливими потребами акцію «Від серця до серця». Мета акції – моральна підтримка дітей з інвалідністю. Адже незаперечним є той факт, що оптимістичне сприйняття дійсності та вміння налаштуватися на позитив, допомагає людині долати життєві труднощі.
У Корюківському районі на сьогодні проживає 112 родин, які виховують 115 дітей з особливими потребами. Саме для цієї категорії дітей, протягом грудня, в рамках районної акції «Від серця до серця», працівники соціального центру вручать подарункові сертифікати на придбання солодощів у магазині «Гаврюш». Організатори сподіваються, що акція буде приємним сюрпризом для родин, які виховують дітей з особливими потребами і тепло сердець передасться тим людям, які потребують підтримки.
Організатори акції вдячні за розуміння та підтримку керівнику благодійного фонду «Слов’янський» Тамарі Бондар та керівнику державного підприємства «Корюківське лісове господарство» Петру Погребняку, які, незважаючи на проблеми сьогодення, постійно підтримують дитячі та молодіжні заходи в районі.

Підготовлено
Корю­ків­­ським районним центром соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді

Залишити коментар