«Здійсниться, якщо будемо вірити…»

DSC_0007_

Фото автора

Головна ялинка Корюківщини

6 січня у приміщенні Районного будинку культури відбулося казкове новорічне дійство

Напередодні Різдва у Районному будинку культури 400 дітей з числа обдарованих, дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених родин, з багатодітних сімей, дітей-інвалідів, дітей, батьки яких перебувають у АТО, – чекала казка, створена працівниками Центру дитячої та юнацької творчості, солодкі подарунки від представників влади і вітання.

Щороку свято районної ялинки збирає повні зали глядачів – маленьких і дорослих. Побачити казку поспішають і бабусі, і дідусі, через що бува і яблуку нікуди впасти. У минулому році з причини браку фінансів діти Корюківщини були позбавлені цього чудового свята, що викликало обурення громадськості. У цьому році, попри всі негаразди, свято таки відбулося: діток організовано підвезли навіть із найвіддаленіших сіл району, і всі отримали пакети з цукерками. Не оминули увагою і юних артистів. До речі, у новорічній виставі було задіяно дев`яносто танцюристів, співаків і драматичних акторів шкільного та дитсадківського віку. Всі вони отримали по шоколадці.
З вітальним словом до найдорожчих гостей свята – дітей, звернувся голова райдержадміністрації Віктор Чернуха. Побажав здоров`я і миру, а талановитим і наполегливим – надалі прославляти свій край на олімпіадах та конкурсах. У своєму вітанні Віктор Іванович звернувся і до дорослих із побажанням кожному мати можливість забезпечити достойне майбутнє власній дитині.
А потім була казка… Снігуронька (у ролі – Олександра Єременко) повідомила, що Дід Мороз (Артем Пінченко) загубив чарівні валянки, на пошук яких, озброївшись фотографією взуття, вирушили ведучі – слідопити (Жанна Давиденко, Марина Стельмах). На допомогу їм поспішив нишпорка Шерлок Холмс (у ролі – Світлана Давиденко) зі своїм вірним песиком Мухтаром (Володимир Деньгуб). Як і годиться по дорозі їм зустрічалися добрі і злі герої. Баба Яга (Світлана Ключенко), попри всі розмови про її капосний характер, взялася допомагати. Завадити їм спробували розбійники (у ролях – Євгенія Стукало, Людмила Бориско, Світлана Давиденко ) на чолі з Атаманшею (Марія Скрипка). А валянки Діда Мороза, з`ясувалося, вже встиг на себе приміряти злий Чаклун (Надія Козік). Він виміняв їх у Вченого Кота (у ролі – Марія Ковдик), який ніяк не хотів зізнаватися у скоєному і взяв собі у союзники Мишей (у ролях – Тетяна Князєва та Марина Стельмах). І як годиться, у казці – добро перемагає, злий задум розкривається і чарівні валянки повертають Діду Морозу. Новий Рік – приходить у кожен дім з дарунками і дивами – маленькими і великими. «Здійсниться, якщо будемо вірити», – співається у новорічній пісні.
Казкові дії на районній сцені відбувалися разом із чудовою концертною програмою, у якій були задіяні майже всі вихованці ЦДЮТ: учасники танцювальних колективів (керівник Світлана Хачатурова), вокальних (керівник Катерина Калмик), драматичного гуртка (керівник Тетяна Кошель). Із районної сцени линули ліричні і веселі пісні. Танцювали національні танці та танці народів світу, навіть африканський у виконанні найменших танцюристів. Найкращою нагородою неодноденної роботи – підготовки театралізованого новорічного концерту для юних зірочок Центру дитячої та юнацької творчості стали посмішки запрошених маленьких гостей свята та слова вдячності батьків.

У цьому році на святі районної ялинки солодкі подарунки отримали 400 дітей. Кошти, а це 12.740 гривень – були виділені з районного бюджету.

Р.S. Півторагодинний концерт пролетів, як одна мить, але ця мить змусила повернутися у дитинство і знову повірити у казку.

DSC_0025_ DSC_0024_ DSC_0023_ DSC_0022_ DSC_0021_DSC_0020_ DSC_0019_ DSC_0017_ DSC_0016_ DSC_0015_DSC_0014_ DSC_0013_ DSC_0012_ DSC_0011_DSC_0010_ DSC_0009_ DSC_0008_ DSC_0006_ DSC_0005_ DSC_0004_ DSC_0003_ DSC_0002_DSC_0001_ DSC_0026_

Залишити коментар