Зелене світло пляжникам

Як повідомила редакції в.о.завідувача Корюківського міськрайонного відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний Центр Міністерства охорони здоров’я України» Валентина Мироненко, за даними обстежень води із міського пляжу від 20 червня, вода по мікробіологічних, санітарно-хімічних та паразитологічних показниках відповідає вимогам ДСанПіН.

Опитування

Як вам міський пляж і що робити, коли наковтаєтесь брудної води і живіт заболить?

Ірина і Марія, “інтуристки з Таллінна”:
– Щоліта на цьому пляжу відпочиваємо, все подобається, тільки біотуалетів нема. І воду б очистити від заростей… Дно брудне, собак дехто купає… А так – піску білого навезли, роздягальню поставили, лавки, урни для сміття. Загалом покращав пляж… А від розладу живота можна кока-коли попити, активованого вугілля.

Віктор:
– Я тут виріс, пам’ятаю, як купалися скрізь – на всіх берегах, острівцях, біля мостів… А зараз – погано, все заросло. Марафет навели, але для пляжу цього мало. Добре, що люди прийшли в себе, не ламають лавочок. Але треба очистити місце для купання, бо пляж без чистої води – це нонсенс. Екскаватор щось черпав, але він тут не допоможе. Земснаряд би пустити. Або хоч рибу запустити. У ставок по вулиці Бульварній запустили білого амура і товстолобика – траву поїли, тепер чистіше стало. Почала нова міська рада непогано робити, але треба все доробити до задовільного вигляду.

Анна з сином Андрієм:
– Ще б для малих дітей якийсь би майданчик ігровий зробити тут. А від розладу живота активоване вугілля пити треба…


 Олександр:

– Я на пляжу встиг навіть засмагнути, незважаючи на мінливу погоду. Оце перед робочою зміною побуду, відпочину. Тепер на пляжу нормально, ще б біотуалет поставити – чи хоча б звичайний, бо нікуди пляжникам ходити при потребі… Почистили трохи від заростей, але чи насіння розсіяли-розтягли тієї трави – почало ще більше заростати. Однак людям десь же купатися треба. Молодь тут збирається, у волейбол грають. Очистити б від водоростей хоча б оцю частину ставка біля пляжу! А від проносу є таблетки, можна активоване вугілля ковтнути чи хоча б хліба поїсти, щоб живіт вгамувати…

 

Залишити коментар