Згорів будинок родини депутатів

«Отак працюй все життя, дбай, старайся, а воно в одну мить забере і не спитає…» – кажуть у Забарівці про свого односельця, 50-річного Віталія Чепу, сім`я якого залишилась без житла внаслідок пожежі.

Рятувальники розповіли, що 17 листопада близько другої години ночі у будинку всі спали. Від характерного звуку і шуму, прокинулась господарка, побачила задимлення і негайно розбудила чоловіка, сина і свекруху. Вибігли на вулицю, викликали пожежників. Корюківський підрозділ і добровільні пожежні команди з Олександрівки і Забарівки ліквідували пожежу о 4.20. Вогонь знищив покрівлю та перекриття, пошкодив стіни. Вогнеборці кажуть, господарі зазнали збитків на суму близько 100 тисяч гривень.
Перше, про що заговорили у районі: чи не був це підпал? Віталій Миколайович – приватний підприємець, який багато років орендує землі, займається вирощуванням зернових культур, картоплі. До того ж він є депутатом районної ради, його син Валерій Чепа – депутатом міської ради. Людська заздрість, вона ж здатна на різне?.. Та вогнеборці стверджують, що загорілося внаслідок порушень правил безпеки при експлуатації твердопаливного котла. Таке говорять і сільчани. У підпал вони не вірять. Мовляв, чому заздрити: цим людям нічого з неба не падає – працюють, не покладаючи рук. Та й не мали, кажуть, постраждалі якихось недоброзичливців…
Майстерня та інші їхні господарські будівлі вціліли. А рештки колишньої оселі погорільці знесли аж до фундаменту. Кажуть, долучилися до цих робіт і місцеві, у кого є техніка.
– Шкода людей, – каже в.о. старости на території Воловиків, Забарівки, Кирилівки, Нової Буди Володимир Козел. – Ця родина завжди допомагає селу, людям, взимку дороги чистять, картоплю надають і на райлікарню, і у відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання у Холмах, і у Чернігівський дитбудинок, ін. Все воно, звісно, наживне, тільки пам’ять – безцінна. А це була батьківська хата Віталія Миколайовича…

Залишити коментар