«Змін відчутних ще нема»

«У нашому місті є дві великі торгові точки – це щоденний ринок і супермаркет АТБ — до яких кожного дня частіше, ніж до інших магазинів, ідуть люди. І побувавши у них, можеш судити, що такі ціни чи приблизно подібні в інші торговій мережі. Хоча змін відчутних з цінами ще нема», – сказала мені при зустрічі корюківчанка Галина Кравченко.
Десь приблизно так говорили й інші жителі міста про найбільші торгові точки міста. Вони теж у них найчастіше бувають. Купують крупи, олію, хліб, борошно… Ще помітили, більшість овочевої продукції подорожчала. Зокрема, у маркеті АТБ ціни такі: морква – 10 грн., капуста рання – близько 30 грн., огірки тепличні – майже 28, картопля від 4 грн. 79 коп. до 19, буряк – 7 грн. 25 коп., цибуля — дев’ять з половиною гривень за кілограм.get_img
Тут дещо зменшилися ціни на гречку (20,4 грн.), горох (12, 6 грн.), рис (17, 5 грн.), цукор (11, 8 грн.). Борошно можна придбати в середньому за кілограм від 10 грн. 47 коп. до 13 грн. 50 коп. Асортимент його широкий і приємно, що представлені виробники з різних регіонів України.
– Я приходжу до АТБ, щоб купити хліб, батони, які тут дещо дешевші, ніж в інших торгових точках міста, – говорить корюківчанка Марина Хроленко. – Наприклад, батони тут по чотири гривні, а житньо-пшеничний хліб – 5 грн. 19 коп., 700-грамовий.
За нижчою ціною пропонує хліб і ларьок «Семенівський», який на краю щоденного ринку. Ціна на соціальні житньо-пшеничні буханці – така ж, як в АТБ. А хто бажає купити 800-грамові – вони обійдуться по шість гривень.
Крупа гречана на ринку по 24-25 грн., в окремі дні її купували і по 19-ть у ларьку №27. Продавці кажуть, то залежало від завозу, яка тоді трималася ціна у тих, хто її пропонував. Борошно є і по 11, горох-10, він зменшився у ціні на 2,5 грн. Рис на розважування – по 24, фасований – дорожчий.
Моркву тут можна купити по 7-8 грн. Садивна картопля – по 1грн. 80 коп. (відро -17). Крупну картоплю тут пропонують від 2 грн. 50 коп. до 4-ох за кілограм. На щоденному ринку кажуть, що тут продається якісніша бульба, ніж в інших місцях Корюківки, і вибір її широкий.

Залишити коментар