Знову – про стаціонарні телефони

У вівторок до редакції завітала жителька міської вулиці Свободи 65 – річна Лідія Клименко. Прийшла, щоб поділитися своїм болем щодо роботи їхнього спареного телефону.

Жінка розповіла, що замовк він 10 лютого. 13 числа почала телефонувати диспетчеру. Довго дзвонила, нарешті на тому боці сказали «Чекайте…» І вона чекала, аж поки не запіпкало у слухавці. Потім її поклали до лікарні, бо серце прихопило, а коли повернулася – телефон усе ще не працював. 25 лютого вже невістка додзвонилася, їй відповіли, що заявку прийняли, чекайте від 12 годин до трьох днів. А 1 березня озвався мобільний Лідії Дмитрівни: «Вас вітає Укртелеком! Натисніть зірочку». Поки літня людина шукала окуляри, а потім зірочку, у трубці говорити перестало. Наступного дня вона вирушила до місцевого відділення Укртелекому, до начальника. Той подивився і сказав, що її заявки у них немає. Але нехай чекає, вони «продзвонять» лінію. Ждала – ждала, і знову – до начальника. Зрештою, 6 березня прибув до них майстер та полагодив телефон. А 17 березня сім’я Клименків отримала рахунок за користування стаціонарним зв’язком – 60 гривень. Проте подружжя резонно зауважує: чому мають сплачувати за увесь місяць, якщо телефон стільки часу не працював?
І знову спробувала зв’язатися з диспетчером по номеру 0-800-506-800. 19 числа цілий день дзвонила. А в трубці: «Зателефонуйте пізніше, оператор зай-нятий…» Так і не звільнився той оператор, щоб вислухати клієнтку. «Заплатити по квитанції мені доведеться, але нехай вирахують дні з 13 лютого по 6 березня, і щоб у наступному місяці було мені менше платити, – каже наша відвідувачка і тримається за серце. Видно, їй дуже нездоровиться, а тут ще такі неприємні життєві моменти. Через газету хочемо звернутися до Укртелекому: вирішіть проблему Лідії Клименко. А також, будь ласка, зробіть зв’язок з диспетчерською службою доступною для людей!

Залишити коментар