Зникла труба: нахабство крадіїв чи господарська недбалість?

На минулих вихідних хтось «приставив ніжки» десятиметровій залізній трубі, яку біля Корюківської ЦРЛ залишили працівники тепломережі.

«Прошу вжити заходів для пошуку вкраденої труби», – звертається у заяві в міліцію начальник Корюківської дільниці ПАТ«Облтеплокомуненерго». І поки дільничні інспектори допитують потенційних свідків, доки витрачається бензин на пошукову роботу, працівники міліції дивуються, як можна було залишити пофарбовану новеньку трубу майже на три доби та ще й у місці, де малолюдно, особливо в нічні години, з відсутнім належним освітленням?..
Мова йдеться про ділянку дороги по вулиці Шевченка між районною лікарнею та дошкільним навчальним закладом «Дельфін», де з 25 травня на теплотрасі ведуться ремонтні роботи по заміні трубопроводів опалення та гарячого водопостачання. Працівники Корюківської дільниці ПАТ «ОТКЕ» зварили сталеву трубу діаметром 108 мм з чотирьох частин загальною довжиною понад 10 метрів, пофарбували її і, не встигнувши приварити, так і залишили її лежати на вихідні. У результаті труба зникла.
Коли, куди, хто і як саме виніс майже 130-кілограмову трубу – тепер головний біль працівників міліції. Між тим наступного дня після звернення у райвідділ міліції ремонт на цій ділянці було закінчено – швиденько приварили нову трубу.

Міліція звертається до жителів міста, якщо комусь щось відомо з цього приводу, зателефонуйте на номер 102.
Анонімність гарантується!

Залишити коментар