Золотий старт Дарини Чалик

Поїздка Наумівських лижників до Карпат

Уже декілька років підряд благодійний фонд „Слов’янський” фінансує поїздку лижників Наумівського відділення Корюківської ДЮСШ до мальовничих Карпат на НСБ „Тисовець” Львівської області для проведення навчально – тренувальних зборів та участі у змаганнях. Не став винятком і 2014 рік.

Чалик Дарина_

Дарина Чалик на змаганнях у Карпатах

На базу з’їхались лижники з усіх куточків України для підготовки до Чемпіонату України серед дорослих та кубка Тисовця серед молодших спортсменів. 10 грудня наша команда з п’яти спортсменів теж вирушила до Карпат. І хоча примхлива погода протягом усього періоду зборів підносила різні сюрпризи: то за дві години наставала зима, то за півдня – осінь, тренувальні дні проходили в звичному режимі – зарядка і два тренування щодня.
З 22 по 27 грудня тривали змагання. Нарешті погода змилостивилась і подарувала справжню зиму. Наші лижники боролися із старшими за себе суперниками. І Іван Ісаченко з Єгором Козловим були кращими серед лижників 2000 року народження. Але найбільше свято для команди було в день гонки вільним стилем, коли на дистанцію 5 км вийшли дівчата 1999 року народження і молодші. Вже із сере-дини дистанції стало зрозуміло, що наша Дарина Чалик (2001р.н.) показує кращий час. Секундомір „підстрибував” у мене в руках, поки не пройшли мимо всі сильніші спортсменки. І хоча перед фінішем треба подолати 800 – метровий підйом, Дарина не зменшила темпу і закінчила складну дистанцію чемпіонкою, вигравши у другого місця 14 секунд. Це був перший серйозний старт у горах, і він став золотим. Але також стало зрозуміло, що призові місця просто так не роздають і треба докласти багато зусиль для їх отримання. Винагороджуються тільки працелюбство і наполегливість у досягненні своїх цілей. Ми дуже раділи і за нашу спортсменку Юлію Мойсеєнко, вона стала бронзовим призером у спринтерській естафетній гонці 2х3.
Усі лижники, тренери, батьки щиро вдячні Т.Г.Бондар, Т.М. Фініній, голові районної організації «Колос» О.Є.Стельмаху за розуміння та підтримку.