«Зробимо Корюківку гарною!»

За чистоту, порядок 

Більше сотні добровольців вийшли на «суботник», який організував Корюківський районний відділ освіти

01_5
Парк пам’яті – священне місце. Його закладено на честь спалених фашистами населених пунктів Чернігівщини під час Другої світової війни. Тут встановлені пам’ятні знаки, які наші жителі повинні оберігати. Років шість-сім тому з обласного бюджету на реставраційні роботи виділялися сотні тисяч гривень, щоб привести парк у зразковий вигляд.
За цим куточком багато років доглядають комунальники міськради. Проте, чисельність цього підрозділу невеличка –лічені особи, не всюди встигають… І це добре розуміють освітяни. Ось тому понад сотня їх у вівторок, 28 квітня, вийшли на «суботник». Працювали учителі і технічні працівники усіх чотирьох навчальних закладів міста, дитячо-юнацької спортивної школи, а також спеціалісти районного відділу освіти.
Площа парку – тисячі квадратних метрів. І торішнього листу з дерев, непотребу тут зібралося багатенько. Проте, за лічені години добровольці зуміли навести зразковий порядок. Добре, що Корюківська ЖЕК і КП «Корюківкаводоканал» надіслали сюди не тільки достатньо автотраспорту, який періодично вивозив листя і непотріб, а й робітників на підмогу.
Ось що сказала техпрацівниця з Корюківської ЗОШ №4 Тамара Степанець:
– Ми з розумінням сюди вийшли попрацювати. Тому що площа міста дуже велика, зелена зона у Корюківки теж не маленька. У різних місцях можна бачити скверики, дерева виросли самосівом . Тільки першочергово люди повинні прибрати славні місця, а таким є Парк пам’яті, який повинен завжди приваблювати, щороку сюди приходять на вшанування нашої історії тисячі людей, їдуть також гості. І ми, освітяни, прийшли сюди не за примусом. На свіжому повітрі і за теплої погоди працюється із задоволенням. Вважаю, що корюківчани з інших установ міста, підприємств повинні теж виходити на суботники, прибирати, допомагати нашій Корюківці бути чистішою. А це можна зробити тільки, коли об’єднати зусилля…
Директор Корюківської дитячо-юнацької спортивної школи Тетяна Тищенко додала:
– Усі хочемо позитивних змін у місті. Тому кожна установа чи фірма, підприємство повинні вибирати такі дні і виходити на суботники, прибирати «проблемні місця». Не чекати на когось, а питати з себе, що ми зробили своїм колективом, аби легше дихалося … Навіть якщо ви приберете небагато, то це теж буде допомога Корюківці, яка поступово ставатиме гарнішою.

01_601_4 01_3 01_1

Залишити коментар