«Зуб за зуб», або Справедливість на власний лад

Встановити справедливість вирішив житель Київської області і пішов до чоловіка, який кілька місяців тому пограбував його матір. У результаті сам став крадієм, силоміць забравши телевізор у кривдника.

Кілька місяців тому наша газета писала про те, як житель Соснівки пограбував стареньку жіночку, присвоївши електроплитку. Працівники міліції розкрили злочин і повернули викрадене. Здавалося б, можна було поставити на цьому крапку, але історія має продовження.
На початку серпня у Соснівку до цієї ж жіночки приїхав син – уродженець Дніпропетровської області, який на даний момент прописаний на Київщині, де і проживає. Приїхав із дорослим сином на власному авто, і в один із днів з`явився на порозі будинку того самого жителя села, який обікрав його матір. Господар помешкання «святкував», отож не дуже перейнявся претензіями приїжджого щодо зіпсованої плитки. Слово за слово, чоловіки посварилися, а потім перейшли на кулаки. Гість побив хазяїна, і як компенсацію за зіпсовані плитку, забрав із собою новий плазмовий телевізор, за який, до речі, господар ще сплачує кредит. Вийшов із будинку, завантажив техніку у автівку і поїхав до материного будинку. Вранці з сином, мамою та «віджатим» телевізором рушив у незнайомому напрямку.
Оговтавшись, побитий житель Соснівки продовжив святкування, а на ранок, з`ясувавши, що немає техніки, звернувся до міліції. Дані особи перевірили по базі, місце проживання чоловіка та його сім`ї з’ясували швидко. Міліція під`їхала до «шукача справедливості» у той момент, коли він вивантажував телевізор із власного авто. Чоловік був щиро здивований оперативності правоохоронців. Тепер він і сам у справі проходить як злодій. Проти нього вжито запобіжний захід – підписка про невиїзд. А телевізор повернуто власнику – теж любителю чужого майна…

Залишити коментар