Звідки коноплі?

Тиждень тому середнього віку чоловік із сусіднього села нашого району приїхав до Сядриного. Ходив вулицями, мабуть, побував у товаришів (хоча про останнє достеменно невідомо). І, здається, знайшов те, що й шукав.

Зрозуміло, підбадьорений, з пластиковим пакетом у руках, крокував центральною вулицею Сядриного. А тут назустріч – дільничний інспектор Ігор Сорока, якому перехожий видався знайомим, тому й запитав:
– Чоловіче, а що ви несете в пакеті?
– Таке всяке, – промовив мляво. – Є трохи й коноплі…
Дільничний запросив дивака до приміщення сільської ради. Молодик помітно хвилювався. А до Сядриного в цей час уже мчала слідчо-оперативна група у складі слідчого, працівника карного розшуку та експерта. Міліціонери попросили дозволу оглянути пластиковий пакет, у якому, окрім інших речей, був газетний згорток, а в ньому – подрібнена рослина жовто-зеленого кольору, якої було зовсім мало – грами. Що це конопля, підтвердив сам чоловік. Але, що в пакеті було саме наркотичне зілля і скільки його, повинна довести експертиза у Чернігові.
Про цього чоловіка відомо, що він уже «відмотав» строк у тюрмі за крадіжки. Нібито трішки «балувався» наркотиками. Проживає у сусідньому з Сядриним селі. Постійної роботи не має – перебивається підробітками по людях. Були спроби кудись влаштуватися, але вони завершувалися невдало. Одружений, дружина – без роботи, бо мають кількох малолітніх дітей. Можливо, на «дитячі кошти» і проживали. Допомагає також город – вирощують картоплю, інші овочі.

Залишити коментар